پرتال گروه وسنی

 

* سامانه پاسخگوی هوشمند تلفن (IVR)

همواره ترافیک تماسها و در دسترس نبودن کارمندان لازم برای پاسخگویی، منجر به عدم رضایت مشتری شده است. بنابراین بهترین وسیله برای خدمت رسانی بهتر به مشتری، مرکز پیام میباشد. ارائه گزینه های مختلف به تماس گیرنده برای جلوگیری از حالت انتظار و یا کاهش زمان انتظار، پاسخگویی به تماسها بدون نیاز به نیروی انسانی، و نیز پاسخگویی به تماسهای متعدد بر اساس ترتیب دریافت آنها و تشکیل گروه های کاردان و ماهر جهت ارتقا سرعت پاسخگویی به مشتری، بخشی از نیازهای جدید آن دسته از سازمانها و شرکتهایی است که هر روزه با حجم زیادی ازتماس گیرندگان مواجه هستند. پاسخگویی به حجم زیاد مشترکین، نیازمند استفاده از یک سامانه پاسخگوی هوشمند میباشد به طوری که مشترکین پس از تماس به سیستم متصل شده و با توجه به درخت تعیین شده پاسخ خود را به سادگی از سامانه دریافت کنند. ساختار کلی به این شکل خواهد بود که  سامانه خودکار پاسخگو در مسیر بین مشترک و محتوای صوتی قرار میگیرد و تماس ها را مدیریت می نماید. ارائه اطلاعات اولیه به کاربر از مهمترین اجزای سامانه پاسخگو است. این پیامها شامل خوشامدگویی، تبریک و تسلیت در مناسبتهای ویژه و نیز آن دسته از اطلاعیه های فوری است که در مواقع خاص باید به اطلاع کاربران برسد.

* مرکز تماس هوشمند تلفن IP PBX

شرکتها و سازمانهای بزرگی که از تجهیزات گسترده شبکه های کامپیوتری استفاده کرده و اقدام به راه اندازی شبکه های کامپیوتری درون سازمانی ( LAN ) نموده اند، قادرند سیستمهای IP PBX را جایگزین دستگاههای متعارف سانترال ( PBX ) نمایند تا علاوه بر استفاده از مزیتها و سودمندیهای فراوان IP PBX ، سرویسهای جدیدی را نیز ارائه دهند. این روش مناسب سازمانها و شرکتهایی است که هیچگونه بستر مخابراتی داخلی نداشته و میخواهند شبکه مخابراتی خود را با استفاده از بستر شبکه IP راهاندازی کنند. به این ترتیب، از طریق شبکه LAN داخلی و با استفاده از سیستمهای IP-PBX  که به عنوان مرکز تماس و کنترل کننده مرکزی )سانترال(عمل میکند  ارتباطات مخابراتی برقرار میشود. این سیستم با قابلیتهای متعدد میتواند ارتباطات چند رسانهای را میان همه کاربران یک سازمان تسهیل نماید. با   ادغام عملکرد چندین سخت افزار مجزا در یک سیستم پیشرفته و کارآمد و نیز بکارگیری فناوری VOIP ، این سیستم گزینه مناسبی را برای تسهیل مناسبات اداری، اقتصادی و اجتماعی پیش رو قرار میدهد علاوه بر این مزایا راه اندازی، استفاده و نگهداری این سیستم بسیار آسان است . بعلاوه در این روش، برای استفاده از تلفنخانه به کابلکشی مجزا نیازی نیست و از بستر شبکه برای ارتباطات فکس و تلفن و ویدئو نیز استفاده میشود. همچنین نیازی به صرف هزینه برای گوشی تلفن نیست و میتوان از هدستهای قابل اتصال به کامپیوتر برای این منظور بهره برد. با استفاده از امکانات منحصر بفرد تلفنخانه، همه کاربران، در هر مکانی که باشند تنها با متصل شدن به اینترنت، در شبکه تلفن مرکزی سازمان در دسترس خواهند بود. به عبارت دیگر ارتباط مستقیم میان همه کاربران، صرف نظر از موقعیت آنها در ساختمان، شهر و یادر هرجای دیگر به سادگی میسر است.

* واقعیت افزوده فرا (ar ):

واقعیت افزوده فرا به عنوان اولین نرم افزار واقعیت افزوده ی جامع در ایران ، به کاربران این امکان را می دهد تا در کمترین زمان ، ساده ترین شکل ممکن و کمترین هزینه ،واقعیت افزوده ی خود را طراحی و در سراسر جهان منتشر نمایند.

نرم افزار واقعیت افزوده فرا  که از دو  سرویس اپلیکیشن (Android,iOS) و پورتال مدیریتی متشکل شده است، امکان ایجاد واقعیت افزوده دلخواه را در کمتر از 5 دقیقه برای کاربران عام را بدون نیاز به هرگونه دانش فنی محیا می سازد.

تنها با نصب این نرم افزار فراگیر بر روی گوشی همراه و نگاه داشتن دریچه گوشی تلفن همراه بر روی تصویر یا شی واقعیت افزوده ، می توان داده های دیجیتالی را بر روی آن مشاهده نمود. نظیر ویدیو ،گالری تصاویر ، وب سایت ، صفحه ی html ،  فرم ، نمای سه بعدی ، تصاویر 360 درجه ، خرید آنلاین و  دیگر ماژول ها.

*تلوزیون  مبتنی بر( IP   (IP-TV

به ارسال و پخش برنامه های تلویزیونی برای مشترکان از طریق زیرساخت باند وسیع و توسط پروتکل اینترنت IP-TV  گفته میشود. این سرویس معمولاً با سرویسهای دیگری مانند ویدئو بر طبق تقاضا و تلفن اینترنتی و اینترنت پرسرعت، در قالب یک”بسته” به مشترکان ارائه میشود.امروزه، بسیاری از سرویس دهندگان باند وسیع ارائه سرویسهای تلویزیونی را روی شبکه های IP آغاز کرده اند.به علت توسعه باند وسیع و پیشرفتهای چشمگیر در ارائه فناوریهایی چون ADSL 1 + که توان پخش محتوای چندرسانهای را با کیفیت بالا دارد؛ و نیز ارائه استانداردهای نوین فشرده سازی مانند MPEG-4 و کاهش هزینه های انتقال دیتا و…، بازار IP-TV پتانسیل بسیار خوبی برای رشد پیدا کرده است. کافیست هر کدام از اتاقهای هتل شما با یک لینک ارتباطی ساده شبکه به سرورهای مرکزی هتل متصل باشند، تا از طریق یک دستگاه کوچک (STB) که در کنار تلویزیون اتاق گذاشته میشود، ارتباطی دوطرفه بین میهمان و سرورها برقرار شود.