پرتال گروه وسنی

مسابقه ششمی¬ها اولین تجربه مسابقه تلویزیونی در ایران است که علاوه بر گزینش مخاطبان خاص کودک، توانسته تعداد زیادی از کاربران را در مسابقه زنده‌ تلویزیونی به طور هم‌زمان و برخط شرکت دهد.
این مسابقه تلویزیونی در بهار سال 1396 در شبکه کودک برگزار و طیف گسترده‌ای از مخاطبان را به دست آورد. ششمی‌ها از تجربیات موفق صداوسیما در اجرای چنین مسابقه¬ای با در نظر گرفتن مولفه¬هایی همچون آموزش و سرگرمی است، چرا که محوریت و نقطه‌عطف در موفقیت-آمیز بودن این مسابقه محتوای درسی شرکت‌کنندگان آن است که دانش¬آموزان مقطع ابتدایی تا پایه ششم هستند.
در این راه «الو ویژن» افتخار دارد که با اعتماد و تکیه بر نیرو و توان بومی، مستعد و جوان خود از آزمونی دشوار سربلند بیرون آمده و آن را در 72 قسمت به صورت آفلاین (مقدماتی) و زنده تلویزیونی (فینال) برگزار نماید.
در هر قسمت از این مسابقه تلویزیونی50 نفری که در مرحله آفلاین بیشترین امتیاز را کسب نمودند در رقابت آنلاین و زنده تلویزیونی شرکت کردند، که در پایان به نفر اول هدیه¬ای نفیس اهدا می‌شد.
این اولین تجربه صداوسیما در برگزاری مسابقه زنده تلویزیونی با حضور تعداد زیادی از شرکت‌کننده بدون حضور فیزیکی کاربران است که عصر هر روز از شبکه نهال پخش می‌شد.
همچنین در کنار این مسابقه و به طور هم‌زمان، مسابقه¬ای در بین تمام استان¬های کشور برگزار ¬می‌شد، به این شکل که نوجوانان از تمامی استان¬های کشور به طور هم‌زمان با برگزاری مسابقه ششمی¬ها از طریق سرویس شادیانه تماس گرفته و در بخش مسابقه استانی ششمی¬ها شرکت کرده و امتیازات کسب شده به صورت استانی در نموداری آنلاین نمایش داده می‌شد.
«الو ویژن» این توانمندی را دارد تا در صورت نیاز به هر اندازه امکان حضور شرکت‌کنندگان را در مسابقات مشابه افزایش داده و همچنین ایده¬های ممتاز و جالب توجهی را برای برگزاری مسابقات مقدماتی و نهایی خود به مرحله اجرا در آورد.
برای کسب اطلاعات بیشتر از محصولات و خدمات الو ویژن می¬توانید به تارنمای www.shadiane.ir مراجعه فرمائید.