پرتال گروه وسنی

مسابقه فاز از جمله اقدامات بدیع و جالب صداوسیمای جمهوری اسلامی برای انتخاب و شکوفا کردن استعدادهای نوجوان و جوان برگزیده ایرانی است. مسابقه‌ا¬ هیجان‌انگیز تلویزیونی که در بین تمام دختران و پسران نوجوان عزیز ایرانی برگزار می‌شود. این مسابقه به آیندسازان فردای ما این فرصت را می‌دهد تا با ایده‌پردازی و خلق راهکارهای جدید به دنبال حل معضلات و مسائل اجتماعی در کنار-تمرین کار تیمی باشند که در نهایت بهترین تیم از بین آنها به عنوان برنده انتخاب خواهد شد.
گروه «وسنی» این افتخار را دارد تا با بهره‌ مندی از زیرساخت¬های فنی و با تکیه بر توانمندی¬های تخصصی خود، شروع و اجرای این برنامه تلویزیونی را، ممکن سازد. از این روی کاربران پس از ثبت نام در تارنمای www.faazz.ir ایده¬هایشان را ثبت می‌کنند که برخواسته از دیدگاه خلاق در تشخیص مسئله و کشف راه‌حل است. پس از داوری تخصصی ایده¬ها، بهترین آن¬ها برای اجرایی شدن به مسابقه اصلی تلویزیونی راه پیدا می¬کنند و با دریافت بودجه مشخص فرصتی یک ماهه خواهند داشت تا بتوانند آن ایده را پیاده‌سازی کنند.
توانایی کار تیمی و تحویل پروژه در زمان و با میزان بودجه معین، از مولفه¬های مهم انتخاب برترین تیم در مرحله پایانی است. در پایان جایزه نقدی نفیس و عنوان فرزند ایران زمین به گروه برنده اهداء خواهد شد.
شما می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر به آدرس تارنمای www.faazz.ir مراجعه نمایید.