پرتال گروه وسنی

مسابقه جام نهالی

باز هم یک مسابقه هیجان انگیز دیگه از سرزمین کودک شادیانه!!!!
مسابقه هیجان انگیز جام نهالی تابستان داغ، هر روز عصر ساعت 6:30 عصر از شبکه نهال پخش میشود و شما با شرکت در این مسابقه تلوزیونی میتونید برنده یکی از جوایز ارزنده جام نهالی مثل اسکوتر برقی، تبلت، سکه طلا و کلی جوایز نقدی بشید.
برای شرکت در مسابقه جام نهالی کافیه از استان تهران با شماره 70701020 و بچه های دیگه استان ها از سراسر کشور با شماره 70701020-021 تماس بگیرید و با ورود به بخش مسابقه جام نهالی در این مسابقه شرکت کنید یادتون باشه این مسابقه در 2 مرحله مقدماتی و نهایی (تلویزیونی) برگزار میشه.
در مرحله مقدماتی یک مسابقه 6 مرحله ای ساده، کوتاه و مهیجه، اگر موفق بشید حد نصاب امتیاز لازم بدست بیارید به جمع نفرات شرکت کننده در قرعه کشی مسابقه تلوزیونی راه پیدا می کنید، یادتون باشه اگر امتیاز بیشتری در این شش مرحله کسب کنید شانستون جهت راهیابی به مسابقه تلوزیونی بیشتره، حالا شما و هم¬استانی¬ های شما به اتفاق هم به جمع 64 نفر روزانه مرحله نهایی راه پیدا می کنید و در مسابقه جذاب و پر از هیجان تلویزیونی جام نهالی شرکت خواهید کرد.
در مسابقه زنده تلویزیونی شما در کنار هم استانی¬ های خودتون و شرکت¬کنندگانی از 3 استان دیگه به صورت دو به دو مسابقه میدهید و کسانی که در هر مرحله بتوانند به سئوالات بیشترین پاسخ صحیح را بدهند به مرحله بعد راه پیدا خواهند کرد و در نهایت به نفر برتر در هر روز به اتنخاب خودتون به یکی جوایزی که گفتیم دست پیدا می کنید.
راستی اگر هم نتونستید به جمع 64 نفر مسابقه راه پیداکنید. می تونید هر روز ساعت 18:30 در کنار 64 نفر دیگه و هم استانی ها تون در زمان برنامه توی مسابقه تلوزیونی شرکت کنید و با بچه های بقیه استان ها رقابت کنید،
ضمنا جام نهالی هر روز به قید قرعه یک نفر از بچه ها استان برنده هم یک کارت هدیه 100 هزار تومانی جایزه میده.
منتظر تماستون هستیم.

مسابقه فاز

مسابقه فاز از جمله اقدامات بدیع و جالب صداوسیمای جمهوری اسلامی برای انتخاب و شکوفا کردن استعدادهای نوجوان و جوان برگزیده ایرانی است. مسابقه‌ا¬ هیجان‌انگیز تلویزیونی که در بین تمام دختران و پسران نوجوان عزیز ایرانی برگزار می‌شود. این مسابقه به آیندسازان فردای ما این فرصت را می‌دهد تا با ایده‌پردازی و خلق راهکارهای جدید به دنبال حل معضلات و مسائل اجتماعی در کنار-تمرین کار تیمی باشند که در نهایت بهترین تیم از بین آنها به عنوان برنده انتخاب خواهد شد.
گروه «وسنی» این افتخار را دارد تا با بهره‌ مندی از زیرساخت¬های فنی و با تکیه بر توانمندی¬های تخصصی خود، شروع و اجرای این برنامه تلویزیونی را، ممکن سازد. از این روی کاربران پس از ثبت نام در تارنمای www.faazz.ir ایده¬هایشان را ثبت می‌کنند که برخواسته از دیدگاه خلاق در تشخیص مسئله و کشف راه‌حل است. پس از داوری تخصصی ایده¬ها، بهترین آن¬ها برای اجرایی شدن به مسابقه اصلی تلویزیونی راه پیدا می¬کنند و با دریافت بودجه مشخص فرصتی یک ماهه خواهند داشت تا بتوانند آن ایده را پیاده‌سازی کنند.
توانایی کار تیمی و تحویل پروژه در زمان و با میزان بودجه معین، از مولفه¬های مهم انتخاب برترین تیم در مرحله پایانی است. در پایان جایزه نقدی نفیس و عنوان فرزند ایران زمین به گروه برنده اهداء خواهد شد.
شما می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر به آدرس تارنمای www.faazz.ir مراجعه نمایید.

مسابقه ششمی ها

مسابقه ششمی¬ها اولین تجربه مسابقه تلویزیونی در ایران است که علاوه بر گزینش مخاطبان خاص کودک، توانسته تعداد زیادی از کاربران را در مسابقه زنده‌ تلویزیونی به طور هم‌زمان و برخط شرکت دهد.
این مسابقه تلویزیونی در بهار سال 1396 در شبکه کودک برگزار و طیف گسترده‌ای از مخاطبان را به دست آورد. ششمی‌ها از تجربیات موفق صداوسیما در اجرای چنین مسابقه¬ای با در نظر گرفتن مولفه¬هایی همچون آموزش و سرگرمی است، چرا که محوریت و نقطه‌عطف در موفقیت-آمیز بودن این مسابقه محتوای درسی شرکت‌کنندگان آن است که دانش¬آموزان مقطع ابتدایی تا پایه ششم هستند.
در این راه «الو ویژن» افتخار دارد که با اعتماد و تکیه بر نیرو و توان بومی، مستعد و جوان خود از آزمونی دشوار سربلند بیرون آمده و آن را در 72 قسمت به صورت آفلاین (مقدماتی) و زنده تلویزیونی (فینال) برگزار نماید.
در هر قسمت از این مسابقه تلویزیونی50 نفری که در مرحله آفلاین بیشترین امتیاز را کسب نمودند در رقابت آنلاین و زنده تلویزیونی شرکت کردند، که در پایان به نفر اول هدیه¬ای نفیس اهدا می‌شد.
این اولین تجربه صداوسیما در برگزاری مسابقه زنده تلویزیونی با حضور تعداد زیادی از شرکت‌کننده بدون حضور فیزیکی کاربران است که عصر هر روز از شبکه نهال پخش می‌شد.
همچنین در کنار این مسابقه و به طور هم‌زمان، مسابقه¬ای در بین تمام استان¬های کشور برگزار ¬می‌شد، به این شکل که نوجوانان از تمامی استان¬های کشور به طور هم‌زمان با برگزاری مسابقه ششمی¬ها از طریق سرویس شادیانه تماس گرفته و در بخش مسابقه استانی ششمی¬ها شرکت کرده و امتیازات کسب شده به صورت استانی در نموداری آنلاین نمایش داده می‌شد.
«الو ویژن» این توانمندی را دارد تا در صورت نیاز به هر اندازه امکان حضور شرکت‌کنندگان را در مسابقات مشابه افزایش داده و همچنین ایده¬های ممتاز و جالب توجهی را برای برگزاری مسابقات مقدماتی و نهایی خود به مرحله اجرا در آورد.
برای کسب اطلاعات بیشتر از محصولات و خدمات الو ویژن می¬توانید به تارنمای www.shadiane.ir مراجعه فرمائید.