شرکت دانش بنیان پیشگامان فرا رسانه سروش:

  این شرکت که در دسته خدمات هولدینگ گروه شرکت های وسنی قرار دارد ، در سال 89 ثبت و فعالیت اصلی آن حمایت از ایجاد شرکتهاي جدید است. در حقیقت این شرکت نقش یک انکوباتور خصوصی را ایفا میکند و تأمین مالی پروژههاي منتخب را نیز بر عهده میگیرد.

  از موضوعات فعالیت این شرکت دانش بنیان میتوان به انجام کلیه امور خدماتی ، فنی و مهندسی در زمینه فناوری اطلاعات و ارتباطات (ITC) ، تولید، نگهداری، فروش، راه اندازی و بهره برداری سیستم های سخت افزاری و
  نرم افزاری ، مشاوره مدیریتی و پشتیبانی علمی و فنی و نشر دیجیتال اشاره کرد.

  شرکت هوشمند رسانه آشنا :

  نگاه مشاوران بازاریابی بین الملل در عصر حاضر این است که کسب و کار بدون مرز است و یکی از بهترین مسیرهای رشد برای یک شرکت آن است که در سطح منطقه و یا در سطح جهان فعالیت نمایند. شرکت هوشمند رسانه آشنا که در دسته خدمات هولدینگ گروه شرکت های وسنی قرار دارد، با همین نگاه و در حوزه بازاریابی بین المللی پایه گذاری گردیده است و موضوعات اصلی فعالیت آن نیز جمع آوری اطلاعات لازم برای شرکت های گروه در حوزه های مشاوره برای آشنایی و ارتقای توانمندی بازاریابی ، معرفی فرصت های کسب و کار یا تجارت یا حتی فروش محصولات در خارج کشور، معرفی وضعیت بازار یک کالا از طریق ارزیابی حجم واردات و صادرات یا گزارش های مربوط به رصد بازار آن کالا و معرفی رویدادهای مهم مانند نمایشگاه های خارجی میباشد.در حال حاضر عملیات ثبت این شرکت مراحل نهایی خود را سپری می نماید.همچنین  مقدمات ایجاد شرکت مستقل در خارج از کشور نیز در دست اقدام می باشد.

   

  شركت تعاوني خدمات حسابرسي و حسابداري پیام محاسب آشنا :

  موضوع فعالیت این شرکت تعاونی که در دسته خدمات هولدینگ گروه شرکت های وسنی قرار دارد، انجام کلیه خـدمات و مشاوره مـالی، حسابداری، مدیریت و مالیاتی از قبیل بازرسی قانونی، انجام رسیدگی و بررسی حسابها و اسناد و گزارشهای مالی، تجزیه و تحلیل و استقرار سیستم کنترلهای داخلی و مدیریتی، اصلاح حساب، تهیه و تنظیم صورتهای مالی و گزارشهای مالی و مدیریتی، تنظیم اظهارنامه های مالیات بر عملکرد و ارزش افزوده، ارائه مشاوره مالی و مالیاتی و انجام بررسیهای ویژه مالی باشد.

  این شرکت تعاونی از زمان شروع فعالیت تاکنون با اتکاء به دانش و سالها تجربه کاری مدیران و کادر حرفه ای خود، به طیف گسترده ای از شرکتها که در بخشهای مختلف اقتصادی کشور مشغول به فعالیت بوده اند، خدمات متنوع مالی من جمله حسابداری ، حسابرسی ، اصلاح حساب ، ایجاد و بهینه سازی سیستمهای موجود مالی ، مشاوره مالی و مالیاتی و… ارائه نموده است.این شرکت همچنین مدیریت کلیه امور مالی و امور قراردادهاي شرکتهاي گروه وسنی و شرکتهای همکار را برعهده دارد.

  موسسه فرهنگی هنری چند منظوره همایش سازان آشنا :

  موسسه فرهنگی هنری همایش سازان آشنا که در دسته خدمات ارزش افزوده گروه شرکت های وسنی قرار دارد، با پشتوانه‌ سال‌ها تجربه و با اعتماد بر متخصصان خبره، افتخار همکاری با بسیاری از سازمان‌های دولتی و شرکت‌های خصوصی را در زمینه‌های گسترده‌ای از جمله انجام مطالعات و پژوهش‌های فرهنگی هنری، تهیه و تولید محتوای چندرسانه‌ای، چاپ و نشر، برگزاری همایش و جشنواره‌ها، تولید اپلیکیشن و بازی‌های تلفن همراه، فعالیت‌های مربوط به کودکان، خدمات هنری و سینمایی، فعالیت‌های چندرسانه‌ای، امور مهارت آموزی و آموزشی و… داشته است.
  ﺑﺎ ﺗﻮﺟﻪ ﺑﻪ ﻫﺪف ﮔﻴﺮي ﻛﻼن ﺳﻨﺪ ﭼﺸﻢ اﻧﺪاز فرهنگی کشور ﻛﻪ اﻳﺮان را درﺳﺎل 1404 در صدر کشور های منطقه و جهان اسلام خواهند نشاند لذا همکاران این موسسه نیز متعهد شدند که کلیه توان خود را در جهت پیشرو و تاثیرگذار بودن و ارتقا سطح فرهنگ و هنر در کشور بر بسترهای نوین ارتباطی و تحقق این امر بکار گیرند. با توجه به ماهیت موسسات فرهنگی چند منظوره مجوز این موسسه مستقیما از سوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی صادر شده است.

  شرکت توس آشنا:

  این شرکت در سال 1376 ثبت و پس از سه سال رصد فناوری های نوین و پیگیری اخذ مجوزهای لازم از مراجع و مبادی ذیربط به عنوان اولین شرکت خصوصی ارائه دهنده سرویس جهانی اینترنت (www) در سال 1379 در استان خراسان بزرگ فعالیت رسمی خود را شروع نمود. این فعالیت بدون وقفه به مدت 20 سال ادامه داشته است. هم اکنون این مجموعه با دارا بودن گواهی LIR دارای IPADD اختصاصی جهت توسعه فعالیتهای زیرساختی گروه می باشد.

   

  موسسه دانش بنیان سروش رسانه آشنا :

  علی رغم نفوذ و گسترش بسیار سریع رسانه های دیجیتال و علی رغم اینکه اغلب خانواده ها از رسانه های برخط استفاده می کنند، ولی متاسفانه اغلب کاربران این فضای نوین فرهنگی با فرصتها، چالشها و فرهنگ استفاده صحیح از این ابزار اثرگذار آشنایی کافی را ندارند و همچنین علی رغم داشتن استعدادها و ظرفیتهای فراوان در کشور، تاکنون کشور به سهم شایسته خود از این عرصه دست پیدا نکرده است. موسسه دانش بنیان فرهنگ ديجیتال سروش رسانه آشنا که در دسته خدمات ارزش افزوده گروه شرکت های وسنی قرار دارد، به دنبال آن است تا با ارائه و نشر محتوای فرهنگی و آموزشی از طریق رسانه بر خط ضمن آشنایی عموم مردم و متخصصین با ابعاد این فضای نوین فرهنگی، زمینه لازم برای رشد و شکوفایی این صنعت بسیار مهم فرهنگی را فراهم آورد. این موسسه در سالهای اخیر و با توجه شرایط کنونی فرهنگی که روزانه هزاران محتوا مبتنی بر فرهنگ بیگانه در دسترس عموم مردم قرار می گیرد، رویکردی جز تولید انبوه و مستمر محصولات و محتواهای مبتنی بر فرهنگ غنی ایرانی اسلامی نداشته و در این مسیر اقدامات موثر و خوبی را انجام داده است.

  شرکت-ها