4321 دسترسی همگانی آحاد ملت ایران را از طریق فضای مجازی به بازاری جامع از محتوای دیجیتال در دستور کار دارد تا برای میلیون ها علاقمندی که به دنبال تفریح و سرگرمی، کسب فرهنگ و سبک زندگی برتر هستند، محتوای نوآورانه با همکاری توسعه دهندگان محتوا ارائه دهد.
  4321 محیطی امن و بی انتها از سرگرمی را برای کاربران خود فراهم آورده است تا با افزایش مراودات اجتماعی،آموزش و اطلاع رسانی هدفمند مبتنی بر سرگرمی های مهیج برای ارتقاء سطح کیفی خدمات به مخاطبانش، تلاش کند.
  واقعیت این است که در حوزه تخصصی ایجاد بازار محتوای دیجیتال رقیب جدی داخلی و خارجی وجود ندارد اما در حوزه عام نرم افزار های داخلی همچون مارکت بازار در حوزه تخصصی اپلیکیشن و
  … وجود دارند . نکته حائض اهمیت این است که بر خلاف رقبای موجود این نرم افزار رویکرد محتوایی سرگرم کننده و شاد برای تمام نیاز های کاربرانش در مبحث اوقات فراغت دارد. ما در این راه از پروسه آموزش هدفمند ، سرگرمی و رقابت استفاده میکنیم و به ارائه خدمات امن متعهدیم.
  چرا مخاطبان ما را انتخاب میکنند ؟
  1- موثر ترین بازار فعال در زمینه سرگرمی و اوقات فراغت با ارائه محتوای دیجیتال
  2- کانال های ارتباطی موثر از طرف گروه های مرجع مورد پسند و مقبول مردم داریم.
  3-به دلیل وجود مشوق ها و جوایز و حتی سود آوری در زمان گذران اوقاف فراغت
  چرا مخاطبان ما ماندگار هستند؟
  1- استمرار تبلیغ و ترویج توسط گروه های مرجع
  2-تولید محتوای جدید و فاخر به روز و مشارکت متقابل توسعه دهندگان محتوا در تولید محتوا و دیده شدن در 4321

  سرویس های دیجیتال و سرگرمی ها دنیا را تغییر داده‌اند، زندگی را بهتر کرده‌اند و زمینه‌ای فراهم آورده‌اند که صاحبان آثار محتوایی مانند شما خیلی بهتر از قبل نوآوری کنند. 4321 بستری برای عرضه نوآوری‌های شماست. سرویس ها و بازی‌های شما در این برنامه بهتر دیده ‌می‌شوند و کاربران بیشتری جذب می‌کنند. 4321 به شما کمک می‌کند درآمدتان را بیشتر کنید و کسب‌وکارتان را رونق دهید. برای پیوستن به این بازار بزرگ دست‌به‌کار شوید.

  2